O firmie

Nasza firma powstała w lipcu 2000 roku jako spółka stworzona na bazie działu technicznego Fabryki Pił i Narzędzi WAPIENICA S.A. Mimo stosunkowo małego stażu na rynku, stoi za nami ponad 90 lat tradycji i doświadczenia. Początkowo zakład wykonywał głównie prace na rzecz fabryki WAPIENICA, polegające na remoncie i modernizacji parku maszynowego oraz utrzymaniu ruchu. Z upływem czasu firma otworzyła się na zlecenia firm zewnętrznych, co przyczyniło się do jej dynamicznego rozwoju. W chwili obecnej zlecenia te stanowią główny obszar działania firmy.

Oferujemy kompleksowe remonty i modernizację maszyn, prowadzimy serwis i konserwację, jak również projektujemy i wykonujemy nowe urządzenia zgodne z potrzebami klienta.

Naszym największym kapitałem i głównym atutem na rynku jest kadra pracownicza, która swoje doświadczenie zawodowe i umiejętności praktyczne zdobywała w renomowanym zakładzie o ustalonych tradycjach. Pozwala nam to na sprawną i precyzyjną realizację zleceń w standardach zgodnych z ISO 9000. Nieustannie jednak doskonalimy nasze umiejętności, aby w jak największym stopniu sprostać wymaganiom klientów.